Onze kader medewerkers

Onze kader medewerkers

  Management    
  Herke de Groot Directeur  herkedegroot@deboerendegroot.nl
  Gerard de Boer Directeur  gerarddeboer@deboerendegroot.nl 
  Henk Nanninga Bedrijfsleider  henknanninga@deboerendegroot.nl
  Klaas-Pieter de Groot Regiodirecteur (NH)  kpdegroot@deboerendegroot.nl
  Jacob Stienstra  Hoofd uitvoering en planning  jacobstienstra@deboerendegroot.nl
       
  Bedrijfsbureau  
  Offerte aanvragen algemeen  calculatie@deboerendegroot.nl
  Arne Zuidema Hoofd calculatie  arnezuidema@deboerendegroot.nl 
  Henk Dokter Tendermanager  henkdokter@deboerendegroot.nl
  Linda de Jong Tender engineer  lindadejong@deboerendegroot.nl
  Erik Tamminga Calculator beton- en waterbouw  eriktamminga@deboerendegroot.nl
  Peter van der Veen Calculator beton- en waterbouw  petervanderveen@deboerendegroot.nl
  Tjibbe Boonstra Calculator water- en staalbouw                    tjibbeboonstra@deboerendegroot.nl
  Dennis Kemper Werkvoorbereider beton- en waterbouw  denniskemper@deboerendegroot.nl
  Hindrik-Jan de Haan Werkvoorbereider beton- en waterbouw  hindrikjandehaan@deboerendegroot.nl
  Hedzer Eringa Werkvoorbereider beton- en waterbouw  hedzereringa@deboerendegroot.nl
  Stefan Hofsté Werkvoorbereider beton- en waterbouw  stefanhofste@deboerendegroot.nl
  Martijn Lute Werkvoorbereider beton- en waterbouw  martijnlute@deboerendegroot.nl
  Cor Sijtsma Werkvoorbereider beton- en waterbouw  corsijtsma@deboerendegroot.nl
       
  Uitvoering    
  Lilian Fopma Projectleider restauratiewerk  lilianfopma@deboerendegroot.nl
  René van der Stelt  Projectleider betonrenovatie  renevanderstelt@deboerendegroot.nl
  Borgert de Vries Regioleider Noord-Oost  borgertdevries@deboerendegroot.nl
       
  Eric Nolten Projectleider beton- en waterbouw  ericnolten@deboerendegroot.nl
  Gerlof Tiemersma Projectleider beton- en waterbouw  gerloftiemersma@deboerendegroot.nl
  Willem Bouman Projectleider beton- en waterbouw   willembouman@deboerendegroot.nl
  Joran Kroes Projectleider beton- en waterbouw  jorankroes@deboerendegroot.nl
  Klaas Molenmaker Projectleider staalbouw  klaasmolenmaker@deboerendegroot.nl
       
  Roel de Vries Uitvoerder   roeldevries@deboerendegroot.nl
  Jacob Klaver Uitvoerder   jacobklaver@deboerendegroot.nl
  Siem Menno Jansma Uitvoerder   siemmennojansma@deboerendegroot.nl
  Menno Meindertsma Uitvoerder   mennomeindertsma@deboerendegroot.nl
  Johan Nieuwenhuizen  Uitvoerder   johannieuwenhuizen@deboerendegroot.nl
  Cor van Breugel Uitvoerder   corvanbreugel@deboerendegroot.nl
  Dennis Hoekstra Assistent uitvoerder  dennishoekstra@deboerendegroot.nl
  Welmer van der Werf Assistent uitvoerder  
  Huite Dijkstra Materieelbeheerder   huitedijkstra@deboerendegroot.nl
       
  Administratie    
  Facturatie / vragen over openstaande facturen  facturen@deboerendegroot.nl
  Karen de Groot Hoofd administratie  karendegroot@deboerendegroot.nl
  Stefanie Hoedemaker Procescoördinator  stefanie@deboerendegroot.nl
  Gebiena Lankamp Administratief medewerkster  secretariaat@deboerendegroot.nl
  Marieke Wijbenga Administratief medewerkster / PR  mariekewijbenga@deboerendegroot.nl
  Jitske Glashouwer Administratief medewerkster   jitskeglashouwer@deboerendegroot.nl